Робота педагогічного колективу школи спрямована на створення умов для загального розвитку людини, забезпечення громадянам рівного доступу до якісної освіти, її інтеграцію в загальноєвропейський освітній простір, утвердження новітніх педагогічних технологій, мовних стратегій, всебічного розвитку і самореалізації кожної особистості як громадянина України , формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства – шляхом навчання та виховання.

Навчальний заклад створений 1946 року, як заклад з російською мовою навчання. Сучасне приміщення школи побудоване 1953 року, до нього виконано дві прибудови: 1969 та 1986 року.

Педагогічний колектив школи працює над науково-методичною темою: «Особистісно – орієнтовані технології педагогічного процесу як засіб розвитку творчої особистості учителів і учнів», втілює в життя технологію пізнання світу через сполучення культур, є закладом з поглибленим вивченням російської мови і літератури. В навчальному закладі організовано профільне навчання з поглибленим вивченням окремих предметів. З першого класу вивчається англійська мова, з п»ятого – друга іноземна – німецька факультативно вивчається вірменська мова. Учні та вчителі беруть участь в інтерактивних конкурсах, міжнародних фестивалях, Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін та стають переможцями районного та міського етапів.

Спеціалізована школа № 88 Печерського району м. Києва з поглибленим вивченням російської мови здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України “Про загальну середню освіту”, “Про охорону дитинства”, “Про мови …», Національної доктрини розвитку освіти, концепції профільного навчання в старшій школі, Державної програми «Вчитель», Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, Міської цільової програми «Освіта Києва 2011-2015 роки».

Приміщення школи 7724,7 кв. м., налічує 44 навчальні кабінети, 2 комп’ютерні класи, 2 спортивних зали, тренажерний зал, актовий зал на 280 місць, їдальню на 260 місць, ігрову кімнату, бібліотеку з книгосховищем, медичний кабінет, спортивні та ігрові майданчики. У 1996 році був створений музей історії школи.
В навчальному закладі 206 учнів у складі 23 класу, мова навчання російська й українська. В школі працює 59 вчитель, 75% з яких має вищу категорію. 18 вчителів мають педагогічне звання «Учитель-методист», 9-«Старший учитель».

В навчальному закладі працюють гуртки естетичного циклу: бального та народного танцю, вокального співу, образотворчого мистецтва; ужитково-прикладного мистецтва: вишивки, в»язання, м»якої іграшки, оригамі; спортивні секції: естетичної гімнастики, туризму, спортивного орієнтування, легкої атлетики, шашок, шахів, загальнофізичної підготовки, кульової стрільби, карате, панкратіону, настільного тенісу.
Школа – це скарбниця знань, мудрості й творчості. Учителі школи дарують вихованцям тепло своєї душі, з великою любов»ю й розумінням наповнюють дітей вірою у власні сили, у життєвий успіх. Тут вчать добру і справедливості, честі і любові. Ми завжди готові навчати та вчитися, прагнемо йти вперед і вести за собою вихованців.

Календар подій

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Архів фото

Вчителі школи учасники Другої світової війни

Каменський Анатолій Євгенович

Каменський Анатолій Євгенович

Директор школи

Ванштейн Роман Аврамович

Ванштейн Роман Аврамович

Кругляков Олександр Петрович

Кругляков Олександр Петрович

Вчитель трудового навчання

Юсупова Жанна Йосипівна

Юсупова Жанна Йосипівна

Станкевич Сталіна Леонардівна

Станкевич Сталіна Леонардівна

вчитель початкових класів з 1948р.

Тальнова Галина Лукінічна

Тальнова Галина Лукінічна

вчитель креслення з 1947р.

Розробка та дизайн - DK web-studio
ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Шановні батьки! Розпочався прийом документів до 1 класів на 2020-2021 навчальний рік. Заяву можна подати директору.

 

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Адреса: 01014, м. Київ, вул. Катерини Білокур, 3 Телефон: (044) 285-21-69 Email: school88kiev@gmail.com
Share This
Free WordPress Themes