Міжнародний математичний учнівський конкурс

Коротка інформація

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України.

Всеукраїнський етап проводиться:
– для учнів 2 – 6 класів.

Перший етап проводиться в один день 9 грудня 2016 року

Другий етап – в один день 16 березня 2017 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

Міжнародний дистанційний конкурс для учнів 1 – 11 класів

Коротка інформація

Головна мета освітніх конкурсів «Олімпіс»:

  • Зацікавити учнів навчальним предметом.
  • Підвищити мотивацію до навчання.
  • Повторити матеріал навчального предмету.
  • Надати можливість учням перевірити свої знання.
  • Виявити теми, в яких учень має труднощі.
  • Развивати навички роботи з комп’ютером.
  • Стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі.
  • Урізноманітнити процес навчання.

Міжнародний фізичний учнівський конкурс

Коротка інформація

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Коротка інформація

Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.

Конкурс організовано та проводиться на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Переможці Національного туру будуть визначені журі і отримують право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі подібних проектів Intel ISEF, який пройде в США. Роботи фіналістів оцінюватимуть вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

Національний Конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап:  реєстрація та відбір учасників на підставі наданих тез;
  • ІІ етап:  постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.

До участі у Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів до 20 років. Представлені на Конкурс наукові проекти повинні бути виконані учнями індивідуально або в складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту). Кожен учасник має право брати участь тільки в одному національному конкурсі або «Intel-Техно Україна», або «Intel-Еко Україна». Учасники, які зареєструються для участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані. Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів та обласних етапів МАН за умови відповідності їх проектів вимогам конкурсу Intel ISEF.

Міжнародний  учнівський конкурс з інформатики

Коротка інформація

Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність – всі завдання учні виконують на комп’ютері.

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

Останні публікації

Календар подій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архів фото

Share This
Free WordPress Themes