Міжнародний математичний учнівський конкурс

Коротка інформація

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України.

Всеукраїнський етап проводиться:
– для учнів 2 – 6 класів.

Перший етап проводиться в один день 9 грудня 2016 року

Другий етап – в один день 16 березня 2017 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

Міжнародний дистанційний конкурс для учнів 1 – 11 класів

Коротка інформація

Головна мета освітніх конкурсів «Олімпіс»:

• Зацікавити учнів навчальним предметом.
  • Підвищити мотивацію до навчання.
  • Повторити матеріал навчального предмету.
  • Надати можливість учням перевірити свої знання.
  • Виявити теми, в яких учень має труднощі.
  • Развивати навички роботи з комп’ютером.
  • Стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі.
  • Урізноманітнити процес навчання.

Міжнародний фізичний учнівський конкурс

Коротка інформація

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Коротка інформація

Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.

Конкурс організовано та проводиться на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Переможці Національного туру будуть визначені журі і отримують право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі подібних проектів Intel ISEF, який пройде в США. Роботи фіналістів оцінюватимуть вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

Національний Конкурс проводиться у два етапи:

• І етап:  реєстрація та відбір учасників на підставі наданих тез;
  • ІІ етап:  постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.

До участі у Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів до 20 років. Представлені на Конкурс наукові проекти повинні бути виконані учнями індивідуально або в складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту). Кожен учасник має право брати участь тільки в одному національному конкурсі або «Intel-Техно Україна», або «Intel-Еко Україна». Учасники, які зареєструються для участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані. Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів та обласних етапів МАН за умови відповідності їх проектів вимогам конкурсу Intel ISEF.

Міжнародний  учнівський конкурс з інформатики

Коротка інформація

Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність – всі завдання учні виконують на комп’ютері.